-- TWikiAdminUser - 2014-02-25

Wykaz studentów premiowanych do oceny egzaminacyjnej

Oceny z egzaminu 14.06 z TiFII, 25.06, 3.07, 3.09.

Ilość maksymalną punktów za pytania – 73 pomniejszyłam o 5, uznając jedno z pytań za niezrozumiałe dla niektórych studentów, zatem punktacja uważana przeze mnie za maksymalną to 68 punktów.

Ocena 2,5 jest faktycznie oceną 3,0, ale z warunkiem nieuwzględnienia premii. Osoby nieusatysfakcjonowane tą oceną mogą pisać jeszcze raz egzamin

Uwagi dla studentów z oceną niedostateczną w II terminie egzaminu:
Kochani! Nie odpowiadaliście na zadane pytania i zagadnienia! Po prostu, co wiedzieliście w przybliżeniu w danym temacie, to przelewaliście na papier. Zatem, jeśli niektórym studentom się zdaje, że dużo napisali, a tu ocena niedostateczna, to oznacza, że odpowiedzieli - ale nie na zadane pytanie.
Na trzecim terminie będą również pytania rozwinięte!

Nazwisko i Imię

Termin zero

ilość punktów

ocena

Termin I

ilość punktów

ocena

Termin II

ilość punktów

ocena

Termin III

ilość punktów

ocena

Adamiec Justyna

60,5/68

4,5

           

Antas Mateusz

51

4,0

           

Barabasz Barbara

54,5

4,5

           

Bednarz Piotr

55

4,5

           

Benduch Piotr

64

5,0

           

Betlej Małgorzata

32,5

2,5

           

Białończyk Paulina

41,5

3,5

           

Bieniek Urszula

34

3,0

           

Bigos Mateusz

41

3,5

           

Biniaś Marta

40,5

3,0

           

Bodziony Michał

           

Broncel Karol

49

4,0

           

Bryl Wojciech

64

5,0

           

Bryś Joanna

43,5

3,5

           

Budkowski Szczepan

41

3,5

           

Burchard Martyna

46,5

3,5

           

Bury Teresa

49,5

4,0

           

Butryn Krzysztof

60

4,5

           

Cebo Piotr

24,5

2,0

30 3,0        

Cebula Paulina

41,5

3,5

           

Charkiewicz Marta

55,5

4,5

           

Chmielnicki Krzysztof

32

2,5

           

Chudecka Marta

50

4,0

           

Ciosk Weronika

    16,5 3,0    

Ciuba Grzegorz

40

3,0

           

Czop Justyna

60

4,5

           

Czupryński Wojciech

-

-

16,5 2,0 1,5 2,0 8 2,0

Dańkowska Karolina

66,5

5,0

           

Daroch Monika

32,5

2,5

40 4,0        

Dobrakowska Sylwia

66,5

5,0

           

Dorochowicz Dorota

56,5

4,5

           

Dowgird Wiktor

-

-

- - - - 5 2,0/3,0

Duda Joanna

46

3,5

           

Dusza Michał

40

3,0

           

Fałowska Edyta

62,5

5,0

           

Fatyga Karol

-

-

17 2,0 9/30 2,0 12,5 3,5

Figurski Kamil

           

Fila Anna

58,5

4,5

           

Gałka Maksymilian

-

-

19,5/55 2,0 7,5 2,0 13 3,5

Garbacz Paulina

53,5

4,0

           

Gas Mateusz

41

3,5

           

Gnoińska Karolina

51,5

4,0

           

Gołota Igor

-

-

28,5 3,0        

Grabias Iga

           

Grabias Przemysław

45

3,5

           

Grzywacz Wojciech

-

-

14,5 2,0 - - 9 2,0/3,0

Guzik Jakub

26,5

2,0

25,5 2,0 6,5 2,0 12,5 3,5

Hałat Sławomir

30

2,0

20,5 2,0 16,5 3,0    

Jaklik Aleksandra

-

-

27,5 3,0        

Jamrozik Dominik

    4,5 2,0 10,5 3,0

Janik Barbara

62

5,0

           

Janus Marta

40

3,0

           

Jarosz Magdalena

34

3,0

           

Jeleń Anna

38,5

3,0

           

Jurkowski Kamil

    9,5 2,0 14 3,5

Kacprzak Magdalena

56

4,5

           

Kaczmarczyk Paulina

44

3,5

           

Kaniowska Ewa

41

3,5

           

Kaproń Patrycja

46,5

3,5

           

Karpiński Maciej

-

-

- - 6 2,0 8,5 2,0/3,0
Kądziołka Tomasz - - 14 2,0 10,5 2,0 11 3,0

Kijanka Anna

43,5

3,5

           

Kocięba Anna

-

-

39,5 4,0        

Kolomski Filip

35,5

3,0

           

Kołodziej Kamil

28

2,0

38,5 3,5        

Konicki Tomasz

48

4,0

           

Konior Kacper

45

3,5

           

Koperek Marcin

    23 4,0    

Korczyński Michał

-

-

20 2,0 15,5 3,0    

Kostrzewa Katarzyna

38

3,0

           

Kowalcze Dariusz

59

4,5

           

Kowalczyk Jakub

           

Kowalik Dawid

-

-

29,5 3,0        

Krawczuk Wojciech

    9 2,0 16,5 4,5

Krzystyniak Emilia

23

2,0

17 2,0 11,5 2,0 15,5 4,0

Krzywicka Olga

55,5

4,5

           

Nawacka Edyta

           
Kubin Jacek - - 22,5 2,0 0 2,0 8 2,0
Kubiakowski Mateusz - - - - 2 2,0    

Kucybała Filip

32

2,5

           

Kukla Michał

56,5

4,5

           

Kukuła Jacek

66,5

5,0

           

Lasota Marcin

-

-

29 3,0        

Ledwoń Adam

46,5

3,5

           

Legutko Adam

36,5

3,0

           

Leżoń Agnieszka

34

3,0

           

Lipiec Aneta

41

3,5

           

Lis Michał

35

3,0

           

Lis Sławomir

66,5

5,0

           

Liskiewicz Kamila

24,5

2,0

27,5 3,0        

Lubera Katarzyna

29,5

2,0

33 3,0        

Kubiakowski Mateusz

           

Łanowy Wojciech

           

Łopatka Michał

68

5,0

           

Majcherczyk Łukasz

14,5

2,0

    2,5 2,0 18,5 5,0

Majchrowska Anna

48,5

4,0

           

Malinka Anna

35

3,0

           

Materek Karolina

52,5

4,0

           

Matonóg Anna

46,5

3,5

           

Matusiak Sylwia

59,5

4,5

           

Matuszko Mikołaj

           

Mazur Katarzyna

69,5

5,0

           

Mączyńska Aneta

55,5

4,5

           

Michta Piotr

32,5

2,5

           

Mikołajczyk Justyna

43,5

3,5

           

Mikos Ewelina

65

5,0

           

Minch Jakub

55

4,5

           

Miśkowicz Piotr

40,5

3,0

           

Moskal Adrian

-

-

23 2,0 12 2,0 18/20 4,5+1=5,0

Mrocheń Dawid

57

4,5

           

Nawrotkiewicz Łukasz

43

3,5

           

Nawacka Edyta

43

3,5

           

Nowak Karolina

40

3,0

           

Nowak Mateusz

29

2,0

27,5 3,0        

Obara Maciej

22,5

2,0

36,5 3,5        

Owsiak Anita

58

4,5

           

Ożóg Dominika

-

-

28,5 3,0        

Palimąka Radosław

-

-

- - - - 12,5 3,5

Pawlak Karolina

33

2,5

           

Pawlikowska Elżbieta

63

5,0

           

Pezdek Piotr

28

2,0

26,5 2,5        

Pieróg Kamil

24

2,0

37,5 3,5        

Pierzchała Łukasz

44

3,5

           

Pierzchała Marzena

42,5

3,5

           

Pietryka Jolanta

46

3,5

           

Pitala Paulina

50

4,0

           

Piwońska Justyna

35

3,0

           

Podstawek Grzegorz

8,5

2,0

    1 2,0 10,5 3,0

Polański Stanisław

25,5

2,0

25,5 2,0 9 2,0 17 4,5

Popek Paulina

42

3,5

           

Potempa Tomasz

40

3,0

           

Prajzler Piotr

47,5

3,5

           

Raczyńska Alicja

30

2,0

22,5 2,0 7,5 2,0 ściąga 2,0/3,0

Raducha Szymon

15

2,0

35,5 3,5        

Ratoń Kamil

-

-

36 3,5        

Rewiś Anna

23,5

2,0

39 4,0        

Rozpondek Rafał

-

-

23,5 2,0 17,5 3,0    

Rudy Krzysztof

28

2,0

32 3,0        

Rydzoń Karolina

-

-

23 2,0 7,5 2,0 12 3,0

Ryguła Piotr

-

-

37,5 3,5        

Sala Bartosz

32,5

2,5

           

Sarzyński Arkadiusz

15,5

2,0

18,5 2,0 15 3,0    

Skalik Andrzej

52,5

4,0

           

Składowski Kajetan

-

-

27 2,5        

Słoczyński Tomasz

28

2,0

43,5 4,0        

Słodki Michał

52,5

4,0

           

Smolarski Adrian

34

3,0

           

Sopata Tomasz

-

-

39,5 4,0        

Sosińska Magda

69,5

5,0

           

Stach Renata

57

4,5

           

Stalmach Mariusz

22,5

2,0

41,5 4,0        

Stanek Maciej

41

3,5

           

Staniszewski Grzegorz

           

Stasiaczek Klaudia

28

2,0

28,5 3,0        

Stępień Maciej

28

2,0

25,5 2,0 8,5 2,0 16,5 4,5

Straub Sylwia

39

3,0

           

Strąk Paulina

32

2,5

           

Styszko Daniel

38,5

3,0

           

Surzyn Aleksandra

69,0

5,0

           

Szcząchor Monika

30,5

2,0

38 3,5        

Szczepanowski Maciej

53

4,0

           

Szostak Maciej

35,5

3,0

           

Szota Izabela

48,5

4,0

           

Szponder Sabina

24

2,0

43,5 4,0        

Szymańska Dorota

57,5

4,5

           

Śpiewak Beata

64,5

5,0

           

Taras Dawid

    5 2,0 11 3,0

Tarkowska Julia

55

4,5

           

Trątnowiecka Anna

30

2,0

40,5 4,0        

Wabik Sara

51

4,0

           

Wancisiewicz Katarzyna

34

3,0

           

Warzecha Jacek

22,5

2,0

29 3,0        

Wącław Joanna

57

4,5

           

Wieczorek Dawid

40,5

3,0

           

Wiktorski Hubert

32

2,5

           

Wilk Paulina

27,5

2,0

27,5 3,0        

Witak Małgorzata

18,5

2,0

27,5 3,0        

Wojnarski Krzysztof

11

2,0

    19,5 3,5    

Wojtas Michał

37

3,0

           

Wołoszyn Karolina

           

Woźniak Beata

32,5

2,5

           

Wrochna Klaudyna

           

Wrona Marzena

63

5,0

           

Wróbel Michał

35

3,0

           

Wróblewska Joanna

61

4,5

           

Zachwieja Natalia

           

Zielonka Piotr

41,5

3,5

           

Ziembowicz Monika

14,5

2,0

25,5 2,0 8,5 2,0 0 2,0/3,0

Ziomek Mateusz

54

4,0

           

Zrałek Kajetan

30

2,0

28 3,0        

Żurek Jakub

24,5

2,0

29 3,0        

Żybura Michał

38

3,0

           


Imię i Nazwisko Prowadzący Gr K1 T1 K2 T2 T3 K4 T4 T5 Kolokwium Oc.Kon. Data    
Garbacz Paulina EP 4 4,5 zal 4,0 zal zal 4,0 zal zal 5,0 4,5 2013-06-13    
Gas Mateusz EP 4 5,0 zal 4,5 zal zal 3,5 zal zal 4,5 4,5 2013-06-13    
Gnoińska Karolina EP 4 2,0 (4,5) - 4,0 zal 5,0 zal zal 4,0 zal zal 4,5 4,5 2013-06-13    
Gołota Igor EP 4 4,5 zal 3,5 zal zal 3,5 zal zal 4,5 4,0 2013-06-20    
Grabias Iga EP 4   zal               0,0      
Grabias Przemysław EP 4 2,0 (3,5) - 3,0 zal 2,0 (4,5) - 4,0 zal zal 4,5 zal zal 4,5 4,0 2013-06-13    
Grzywacz Wojciech EP 4 2,0 (3,0)-2,8 zal 2,0 (3,5) - 3,0 zal zal 3,5 zal zal 4,0 3,5 2013-06-13    
Guzik Jakub EP 4 4,0 zal 3,0 zal zal 4,0 zal zal 3,5 3,5 2013-06-17    
Michta Piotr EP 4 4,0 zal 4,5 zal zal 5,0 zal zal 4,0 4,5 2013-06-17    
Jamrozik Dominik EP 4 2,0 (3,5) - 3,0 zal 2,0 (3,5) - 3,0 zal zal 3,0 zal zal 2,8 3,0 2013-09-09    
Janik Barbara EP 4 4,5 zal 5,0 zal zal 3,5 zal zal 5,0 4,5 2013-06-13    
Fałowska Edyta EP 4 4,0 zal 5,0 zal zal 4,5 zal zal 5,0 5,0 2013-06-13    
Materek Karolina EP 4 5,0 zal 5,0 zal zal 3,5 zal zal 5,0 5,0 2013-06-17    
Kowalcze Dariusz EP 4 4,0 zal 5,0 zal zal 4,5 zal zal 5,0 5,0 2013-06-13    
Sopata Tomasz EP 12 5,0 zal 4,0 zal zal 5,0 zal zal 2,0 (4,0) - 3,5 4,0 2013-06-17    
Sosińska Magda EP 12 5,0 zal 5,0 zal zal 4,5 zal zal 5,0 5,0 2013-06-17    
Stach Renata EP 12 4,5 zal 4,0 zal zal 5,0 zal zal 5,0 5,0 2013-06-17    
Stalmach Mariusz EP 12 4,5 zal 3,5 zal zal 3,5 zal zal 4,0 4,0 2013-06-17    
Stanek Maciej EP 12 3,5 zal 3,0 zal zal 4,0 zal zal 4,0 4,0 2013-06-17    
Słodki Michał EP 12 4,5 zal 3,5 zal zal 5,0 zal zal 4,5 4,5 2013-06-17    
Stępień Maciej EP 12 2,0 (5,0) - 4,5 zal 2,0 (3,5) - 3,0 zal zal 3,5 zal zal 3,5 3,5 2013-06-20    
Straub Sylwia EP 12 4,5 zal 5,0 zal zal 4,0 zal zal 4,0 4,5 2013-06-17    
Strąk Paulina EP 12 3,5 zal 3,0 zal zal 4,5 zal zal 4,5 4,0 2013-06-17    
Styszko Daniel EP 12 3,0 zal 4,0 zal zal 3,0 zal zal 4,5 4,0 2013-06-17    
Surzyn Aleksandra EP 12 5,0 zal 5,0 zal zal 5,0 zal zal 5,0 5,0 2013-06-17    
Szcząchor Monika EP 12 4,5 zal 4,0 zal zal 3,5 zal zal 5,0 4,5 2013-06-17    
Wilk Paulina EP 12 4,5 zal 3,0 zal zal 4,0 zal zal 4,0 4,0 2013-06-20    
Szostak Maciej EP 13 3,5 zal 3,5 zal zal 3,0 zal zal 5,0 4,0 2013-06-17    
Szota Izabela EP 13 4,5 zal 4,5 zal zal 4,5 zal zal 5,0 5,0 2013-06-17    
Szponder Sabina EP 13 4,0 zal 5,0 zal zal 3,5 zal zal 5,0 4,5 2013-06-17    
Szymańska Dorota EP 13 5,0 zal 4,0 zal zal 5,0 zal zal 4,5 4,5 2013-06-17    
Śpiewak Beata EP 13 4,0 zal 5,0 zal zal 5,0 zal zal 5,0 5,0 2013-06-17    
Taras Dawid EP 13 4,0 zal 3,0 zal zal -3,0 zal zal 2,0 (4,5) - 4,0 3,5 2013-06-20    
Tarkowska Julia EP 13 5,0 zal 5,0 zal zal 5,0 zal zal 4,5 5,0 2013-06-17    
Szczepanowski Maciej EP 13 3,0 zal 4,5 zal zal 4,0 zal zal 5,0 4,5 2013-06-17    
Wabik Sara EP 13 3,5 zal 4,5 zal zal 4,5 zal zal 4,5 4,5 2013-06-17    
Wancisiewicz Katarzyna EP 13 5,0 zal 4,5 zal zal 4,0 zal zal 4,0 4,5 2013-06-17    
Wącław Joanna EP 13 4,5 zal 5,0 zal zal 4,5 zal zal 5,0 5,0 2013-06-17    
Wieczorek Dawid EP 13 5,0 zal 3,0 zal zal 3,5 zal zal 4,5 4,0 2013-06-17    
Wiktorski Hubert EP 13 5,0 zal 4,0 zal zal 4,0 zal zal 3,5 4,0 2013-06-17    
Gałka Maksymilian EP 13 2,0(3.5) - 3,0 zal 5,0 zal zal 5,0 zal zal 4,5 4,5 2013-06-13    

Jakub Kolecki: Oceny

O przyczynę zwrotu proszę pytać na zajęciach lub w godzinach konsultacji (wtorek 11:00 - 12:15)

Imię i Nazwisko Gr T1(12) T2(8) T3(10) S1 S2 S3 S4 + - T(30) KOL(30) ZAL(60) Data
Elżbieta Pawlikowska 10 8.0 6.5 9.0 zal zal zal zal 2   23.5 22.5 48.0 (4.5) 17.06
Piotr Pezdek 10 8.0 4.0 5.0 zal zal zal zal   1 17.0 17.5 33.5 (3.0) 17.06
Kamil Pieróg 10 8.0 5.5 3.0 zal zal zal zal   3 16.5 16.5 30.0 (3.0) 21.06
Łukasz Pierzchała 10 7.5 5.0 4.0 zal zal zal zal   1 16.5 19.5 35.0 (3.5) 17.06
Jolanta Pietryka 10 6.0 7.0 7.0 zal zal zal zal 1   20.0 26.0 47.0 (4.5) 17.06
Paulina Pitala 10 7.5 8.0 8.0 zal zal zal zal 2   23.5 21.0 46.5 (4.0) 17.06
Justyna Piwońska 10 7.5 6.0 8.0 zal zal zal zal 2   21.5 19.5 43.0 (4.0) 25.06
Grzegorz Podstawek 10 8.0 4.0 3.0 zal zal zal zal   4 15.0 15.0 3.0 24.09
Stanisław Polański 10 5.0 6.0 4.5 zal zal zal zal 2 2 15.5 19.0 34.5 (3.0) 21.06
Paulina Popek 10 9.5 5.0 4.5 zal zal zal zal     19.0 16.5 35.5 (3.5) 17.06
Tomasz Potempa 10 9.0 6.5 8.0 zal zal zal zal     23.5 17.0 40.5 (4.0) 17.06
Piotr Prajzler 10 8.5 6.0 8.0 zal zal zal zal     22.5 19.0 41.5 (4.0) 17.06
Marzena Pierzchała 10 9.0 6.0 7.0 zal zal zal zal     22.0 18.0 40.0 (3.5) 25.06
                             
Alicja Raczyńska 11 6.0 5.0 5.5 zal zal zal zal   2 16.5 17.0 31.5 (3.0) 17.06
Szymon Raducha 11 6.5 8.0 5.0 zal zal zal zal   1 19.5 17.0 35.5 (3.5) 25.06
Kamil Ratoń 11 7.5 4.0 6.0 zal zal zal zal   1 17.5 23.0 39.5 (3.5) 25.06
Anna Rewiś 11 7.5 6.0 7.0 zal zal zal zal     20.5 21.5 42.0 (4.0) 25.06
Rafał Rozpondek 11 6.5 5.0 3.5 zal zal zal zal   3 15.0 19.0 31.0 (3.0) 19.06
Krzysztof Rudy 11 4.5 6.0 6.0 zal zal zal zal   3 16.5 21.0 34.5 (3.0) 19.06
Karolina Rydzoń 11 6.0 4.0 6.0 zal zal zal zal   3 16.0 16.5 29.5 (3.0) 25.06
Piotr Ryguła 11 8.0 4.0 5.0 zal zal zal zal 1   17.0 19.5 37.5 (3.5) 25.06
Bartosz Sala 11 7.5 4.5 5.5 zal zal zal zal   2 17.5 15.0 30.5 (3.0) 19.06
Arkadiusz Sarzyński 11 7.5 4.0 3.0 zal zal zal zal   3 14.5 18.5 30.0 (3.0) 19.06
Andrzej Skalik 11 7.5 7.0 5.0 zal zal zal zal   1 19.5 23.0 41.5 (4.0) 17.06
Kajetan Składowski 11 7.0 3.5 5.0 zal zal zal zal   3 15.5 18.0 30.5 (3.0) 30.09
Tomasz Słoczyński 11 8.0 4.5 4.0 zal zal zal zal 1 2 16.5 17.5 33.0 (3.0) 17.06
Michał Słodki 11 2.5     brak brak brak              
Adrian Smolarski 11 5.0 8.0 5.0 zal zal zal zal 1   18.0 15.5 34.5 (3.0) 25.06
Klaudia Stasiaczek 11 7.5 4.5 5.0 zal zal zal zal     17.0 16.5 33.5 (3.0) 17.06

Regina Tokarczyk: Oceny


Imię i Nazwisko Gr K1/7 T1 K2/5 T2 K3 T3 T4 T5 K-średnia zal_ustne Oc.Kon. Data  
Janus Marta 5 6,5 v 2,5 -v   v v v (9/12) 3,75 4,0 4,0    
Jarosz Magdalena 5 3,5 -v 1,5 -v+   v v v (5/12 ) 2,08 3,5 3,5    
Jeleń Anna 5 1,5 v 3 v   v v v (4,5/12) 1,88 5,0 4,0    
Jurkowski Kamil 5 2,5 -v! 3 -v   v v v (5,5/12) 2,29 3,0 3,0    
Kacprzak Magdalena 5 3 v 4,5 -v   v v v ( 7,5/12) 3,12 4,0 4,0    
Kaczmarczyk Paulina 5 3 v 3,5 v+   v v v (6,5) 2,71 4,0 4,0    
Kaniowska Ewa 5 4 -v! 3,5 -v   v v v (7,5/12) 3,12 3,5 3,5    
Kaproń Patrycja 5 2,5 v 3,5 v   v v v (7/12) 2,92 4,5 4,5    
Karpiński Maciej 5 - -v! - -v!   -v! -v -v - 2,5 (3) 2,5    
Kijanka Anna 5 3 v 3 v   v v v (6/12) 2,5 4,0 4,0    
Kocięba Anna 5 5,5 v 3 v   v v v (8,5/12)3,54 3,5 3,5    
Kolomski Filip 5 5 -v 4 -v   v v v (9/12) 3,75 4,0 3,5    
Kołodziej Kamil 5 - -v! 2 -v   v v v (2/5) 2,0 3,0 3,0    
Kądziołka Tomasz 5 6 -v! 2 -v   v v v (8/12) 3,33 3,5 3,5    
Mazur Katarzyna 5 7,5 v 4,5 v   v v v (12/12)5,0 4,5 5,0    
Kucybała Filip 7 2 -v! 1,5 -v!   v v   (3,5/12) 1,46 3,0 3,0    
Kukla Michał 7 3 v 3,5 v   v v v (6,5/12) 2,71 5,0 4,5    
Kukuła Jacek 7 5 v 3 v   v v v (8/12)3,33 4,0 4,0    
Krzywicka Olga 7 5,5 v 2,5 v   v v v (8/12) 3,33 4,5 popr 5,0 5,0    
Kostrzewa Katarzyna 7 4 v 2 v   v v v (6/12)2,5 4,5 4,0    
Kubiak Mateusz 7 - - - -   - - - -        
Lasota Marcin 7 1 -v! 2 -v!   v v v (3/12)1,25 3,0 3,0    
Ledwoń Adam 7 1 -v 2 -v   -v v v (3/12)1,25popr 4,5 5,0 4,5    
Legutko Adam 7 - v 4 -v!   -v! -v v (4/5)4,0 3,0 3,5    
Leżoń Agnieszka 7 - v 3 -v   v v v (3/5) 3,0 3,5 3,5    
Lipiec Aneta 7 3 v 2 v+   v v v (5/12)2,08 3,0 3,0    
Lis Michał 7 1 -v 2 -v   v v   (3/12)1,25 3,5 3,5    
Lis Sławomir 7 6 v 3 v   v v v (9/12)3,75 5,0 5,0    
Liskiewicz Kamila 7 3 v+ 3,5 v   v v v (6,5/12)2,71 3,0 3,0    
Lubera Katarzyna 7 3,5 v 3 v   v v v ( 6,5/12)2,71 3,0 3,0    
Łopatka Michał 7 5 v 4,5 -v   v v v (9,5/12)3,96 4,5 4,5    

Andrzej Wróbel: Oceny

Imię i Nazwisko Prowadz. Gr K1 K2 K3 T1 Deph T2 Klas T3 Wsk T4 Sc-N T5 Sc-L K-śr Zalicz. ustne Oc.Kon. labor. Data  
Anna Majchrowska AW 9 4.0 4.3   +- + + + + 4.15 4.5 4.5    
Ewelina Mikos AW 9 3.9 3.8   + + + + + 3.85 4.6 4.0    
Jakub Minch AW 9 3.9 4.4   +- +- + + + 4.15 4.5 4.5    
Piotr Miśkowicz AW 9 3.1 3.8   ++ +- + + + 3.45 3.9 3.5    
Adrian Moskal AW 9 3.1 3.1   +- +- + + +-- 3.1 4.3 3.5    
Dawid Mrocheń AW 9 4.5 4.3   ++ + + + + 4.4 4/4.5 4.5    
Łukasz Nawrotkiewicz AW 9 4.1 3.8   + +- + + + 3.95 3.9 4.0    
Karolina Nowak AW 9 4.5 4.3   +- +- + + + 4.4 4.7 4.5    
Mateusz Nowak AW 9 2.8 2.5   ++ +- +- + + 2.65 4 3.5    
Maciej Obara AW 9 1.7/3.5 2.7   +- + + + + 3.1 3.5

3.5

   
Anita Owsiak AW 9 4.0 4.6   + + + + + 4.3 4.3 4.5    
Dominika Ożóg AW 9 3.5 3.3   +- + + + +-- 3.4 4 3.5    
Karolina Pawlak AW 9 3.9 4.1   +- + + + + 4 4 4.0    
Radosław Palimąka AW 9 3.5 3.9             3.7 4.5      

Urszula Marmol

Imię i Nazwisko Gr K1 K2 K3 Tem1 Tem2 Tem3 Tem4 Tem5 ZALICZENIE
Dańkowska Karolina 3 3.5 4.5 4.5 5.0 4.0 zal + zal dobry
Daroch Monika 3 3.0 4.0 4.0 5.0 5.0 zal zal zal dobry
Dobrakowska Sylwia 3 4.5 5.0 4.5 5.0 5.0 zal + zal bardzo dobry
Dorochowicz Dorota 3 4.0 4.0 4.5 4.5 4.5 zal zal zal plus dobry
Dowgird Wiktor 3 2.0/3.0 3.0 niesamodzielnie 3.0 zwrot zal   zal  
Duda Joanna 3 2.0/4.0 4.0 3.5 4.0 4.5 zal zal zal plus dostateczny
Dusza Michał 3 3.5 4.0 4.5 5.0 5.0 zal zal zal plus dobry
Fatyga Karol 3 3.0 II termin 2.0/3.5 4.0 4.0 3.0 zal zal zal plus dostateczny
Fila Anna 3 4.5 5.0 5.0 5.0 5.0 zal + zal bardzo dobry
Hałat Sławomir 3 3.0 4.0 4.0 5.0 4.0 zal + zal dobry
                     
Konicki Tomasz 6 3.0 4.0 4.5 4.5 4.0 zal zal zal dobry
Konior Kacper 6 3.5 4.0 4.0 4.5 5.0 zal zal zal dobry
Koperek Maecin 6 4.5 4.0 4.0 4.0 5.0 zal zal zal plus dobry
Korczyński Michał 6 4.0 II termin 4.5 3.0 3.0 5.0 zal zal zal plus dostateczny
Kowalczyk Jakub 6   3.0       zal   zal niedostateczny
Krawczuk Wojciech 6 4.0 II termin 3.0 4.0 3.0 3.0 zal zal zal dostateczny
Krzystyniak Emilia 6 4.5 II termin 3.0 4.0 4.0 4.0 zal zal zal plus dostateczny
Nawacka Edyta 6 4.0 4.5 4.0 4.0 4.5 zal zal zal dobry
                     
Kubiakowski Mateusz 8 3.5 2.0 3.5     zal   zal niedostateczny
Kubin Jacek 8 3.5 4.0 3.5     zal   zal niedostateczny
Majcherczyk Łukasz 8 4.0 2.0/3.0 3.5 3.0 3.0 zal zal zal dostateczny
Malinka Anna 8 4.5 5.0 4.5 3.0 3.0 zal zal zal dobry
Matonóg Anna 8 3.5 4.0 4.5 5.0 5.0 zal zal zal plus dobry
Matusiak Sylwia 8 4.0 5.0 3.5 4.5 4.5 zal zal zal plus dobry
Mączyńska Anna 8 5.0 5.0 3.0 5.0 4.5 zal zal zal plus dobry
Mikołajczyk Justyna 8 4.5 5.0 4.5 5.0 3.0 zal   zal plus dobry
                     
                     

Antoni Rzonca

Nazwisko i imię Grupa T1 T2 T3 T4 T5 K1 K2 Kol. zalicz. Zalicz. Data
Adamiec Justyna 1 zal zal zal zal zal 5 3,5 2 (5,0) 4,5 21.06.2013
Antas Mateusz 1 zal zal zal zal zal 5 3 4 4 21.06.2013
Barabasz Barbara 1 zal zal zal zal zal 4,5 3,5 3,5 (5,0) 4,5 21.06.2013
Bednarz Piotr 1 zal zal zal zal zal 4,5 3,5 3,5 (4,5) 4,5 21.06.2013
Benduch Piotr 1 zal zal zal zal zal 5 4 4 4,5 21.06.2013
Betlej Małgorzata 1 zal zal zal zal zal 3,5 2,0 (5,0) 2 (4,0) 4 21.06.2013
Białończyk Paulina 1 zal zal zal zal zal 4,5 3 3 (4,5) 4 21.06.2013
Bieniek Urszula 1 zal zal zal zal zal 4,5 3,5 3,5 4 21.06.2013
Bigos Mateusz 1 3 zal zal zal zal 4,5 3 3 (5,0) 4,5 21.06.2013
Biniaś Marta 1 zal zal zal zal zal 4 3 2 (3,5) 3,5 21.06.2013
Broncel Karol 1 zal zal zal zal zal 4,5 2,0 (4,5) 4 4,5 21.06.2013
Bryl Wojciech 1 zal zal zal zal zal 5 4,5 5 5 21.06.2013
Czop Justyna 2 zal zal zal zal zal 5 3,5 4,5 4,5 21.06.2013
Trątnowiecka Anna 13 zal zal zal zal zal 5 4,5 4 5 21.06.2013
Warzecha Jacek 13 3 zal zal zal zal 2,0 (3,5) 3,5 4 3,5 21.06.2013
Bryś Joanna 2 zal zal zal zal zal 4,5 4 4 4,5 21.06.2013
Budkowski Szczepan 2 zal zal zal zal zal 4,5 5 4 5 21.06.2013
Burchard Martyna 2 zal zal zal zal zal 4,5 5 3 3,5 21.06.2013
Bury Teresa 2 zal zal zal zal zal 5 4,5 4,5 4,5 21.06.2013
Butryn Krzysztof 2 zal zal zal zal zal 5 3,5 4 4,5 21.06.2013
Cebo Piotr 2 (zw)zal zal zal zal zal 3 2,0 (4,5) 4,5 4 21.06.2013
Cebula Paulina 2 (zw)zal zal zal zal zal 2,0 (4,5) 4,5 4 4,5 21.06.2013
Charkiewicz Marta 2 zal zal zal zal zal 4,5 4,5 5 5 21.06.2013
Chmielnicki Krzysztof 2 zal zal zal zal zal 2,0 (3,5) 3,5 4 3,5 21.06.2013
Chudecka Marta 2 zal zal zal zal zal 4,5 5 4,5 4,5 21.06.2013
Ciosk Weronika 2 zal zal zal zal zal 3,5 4 3,5 4 21.06.2013
Ciuba Grzegorz 2 zal zal zal zal zal 2,0 (4,0) 5 4 4 21.06.2013
Jaklik Aleksandra 4 zal zal zal zal zal 2,0 (3,0) 3 4 4 21.06.2013


This topic: Dydaktyka > WebTopicList > TeledetekcjaIFotogrametria2Oceny2013
Topic revision: r1 - 2014-02-25 - TWikiAdminUser
 
This site is powered by the TWiki collaboration platform Powered by PerlCopyright © 2008-2019 by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
Ideas, requests, problems regarding TWiki? Send feedback