OSTATECZNE TERMINY ODDAWANIA TEMATÓW:

  Projekt 1 (T1+T2) Projekt 2 (T3) Projekt 3 (T4) Projekt 4 (karny)
GRUPA 1 13.11.2016 27.11.2016 11.12.2016  
GRUPA 2 13.11.2016 27.11.2016 08.12.2016  
GRUPA 3 13.11.2016 27.11.2016 08.12.2016  
GRUPA 4 13.11.2016 27.11.2016 08.12.2016  

TERMINY ZALICZEŃ:


TERMIN I:

Grupa 1 - 4: 10.12.2016r. godziny zgodnie z harmonogramem zajęć

TERMIN II: do terminu II i III można podejśc TYLKO z zaliczonymi tematami. Proszę wysyłać zaległe tematy!

Grupa 1: 22.01.2017, godz: 09:40, sala 408

Grupa 2: 21.01.2017, godz. wg pozostałych grup, do wyboru, sala 124

Grupa 3: 21.01.2017, godz: 13:00 - 14:00, sala 124

Grupa 4: 21.01.2017, godz: 14:00 - 15:00, sala 124

TERMIN III:

Warunkiem przystąpienia do kolokwium jest zaliczenie wszystkich tematów

dla wszystkich grup:

18.02.2017 godz. 10:00, sala 412

Zwracamy uwagę, że po 3 terminie kolokwium żadne tematy nie będa przyjmowane. Tak więc, zaległe tematy można wysyłać do 18.02.2017. Przy czym jeżeli wysłany temat nie nadaje się na wystawienie oceny pozytywnej, nie będzie możliwości poprawy.

Nr albumu Nazwisko Imię Ćw Projekt1 Projekt2 Projekt3 Spóźnienia Projektów Ocena Projekt Data Kolokwium Data Uwagi do tematów Ocena końcowa
272263 Bańcarz Sylwia 1 4.5 zal zal       4.0     4.5
263925 Barnaś Łukasz 1 4.0 zal zal       3.0     4.0
272461 Bażant Ilona 1 3,0 3,0 zal       -/3,5     3,0
272415 Becher Dawid 1 5.0 zal zal       4.0     4.5
263931 Biskup Bartosz 1 4.5 zal zal       4.0     4.5
272267 Błaszczyk Katarzyna 1 5.0 zal zal       2.0/3.5     3.5
263932 Bobro Kinga 1 5.0 zal zal       4.0     4.5
264053 Bochenek Krzysztof 1 5.0 zal zal       2.0/3.0     3.5
252079 Bogusz Piotr 1             ocena przepisana      
272270 Brusiński Jarosław 1 3.0 zal zal       -/2.0/3.0     3.0
272419 Chwastek Aleksandra 1 5,0 5,0 zal       3.0     4.0
272278 Czarniak Małgorzata 1 3.0 zal zal       2.0/3.0     3.0
253365 Czech Dawid 1 4.0 zal zal       2.0/3.0     3.0
263937 Czul Magdalena 1 3.0 zal zal       2.0/3.0     3.0
253331 Dąbrowska Anna 1                    
272282 Duch Katarzyna 1 5.0 zal zal       2.0/3.5     3.5
264137 Dudzik Sylwia 1 4.0 zal zal       2.0/2.0/3.0     3.0
272287 Francuz Maciej 1 3.0 zal zal       -/3.0     3.0
272289 Gach Marek 1 4.0 zal zal       2.0/4.0     3.5
272291 Gawor Mateusz 1 5.0 zal zal       5.0     5.0
243603 Głąbek Maciej 1                    
272294 Grabias Krzysztof 1 5.0 zal zal       5.0     5.0
274071 Gruszka Karol 1 4.0 zal zal       2.0/4.0     3.5
272299 Gurgul Wioleta 1 5.0 zal zal       2.0/3.5     3.5
272428 Hrehorowicz Przemysław 1                    
252541 Janas Angelika 1 4.5 zal zal       2.0/4.5     4.0
272305 Jurkiewicz Eryk 1 3.0 zal         2.0/-/4,5     3.0
225442 Korzeniowski Łukasz 1                    
Nr albumu Nazwisko Imię Ćw Projekt1 Projekt2 Projekt3 Spóźnienia Projektów Ocena Projekt Data Kolokwium Data Uwagi do tematów  
272281 Drużbicka Agnieszka 2 5.0 5- zal   5.0   4.0     4.5
272309 Kidoń Anna 2 5.0 5.0 zal   5.0   5.0     5.0
263969 Kidoń Marcin 2 5.0 5.0 zal   5.0   5-     5.0
253218 Kijek Aleksandra 2 3 3 zal P1, P2 3.0   nb/4,0     3.5
264063 Kostilek Elżbieta 2 2(zal) 3 zal P1, P2     4.5     3
237933 Kożuch Radosław 2 3 3 zal P1, P2 3   4.5     3.5
216026 Krupczak Przemysław 2 3.5 3.5 zal P1, P2 3.5   4.5     4.0
272323 Krysiak Julita 2 5 5- zal   5.0   4.5     5.0
253232 Kulis Michał 2 3- 3- zal P1, P2 3-   4.5     2/2/3.5
272326 Kwaczała Klaudia 2 5.0 5.0 zal   5.0   5.0     5.0
264812 Lassak Kamil 2 5.0 5- zal   5.0   5.0     5.0
272327 Lewińska Julia 2 2(zal) 2(zal) zal P1, P2     2.0/niedop/ możliwość przystąpienia do 3 terminu/3.0   3
225280 Łytek Grzegorz 2     zal P1, P2     4.5     2/2/
253239 Maciejasz Kamil 2 - - - P1, P2 - - - - - -
46387 Maternia Jakub 2 - - - P1, P2 - - - - - -
264101 Miklas Patryk 2 5.0 3.5 zal   4.25   2.0/3,5   T2: brak pełnej odp na pyt 24 3.5
272343 Młynarska Beata 2 5.0 4.5 zal   4.75   5.0     5.0
272347 Mróz Maciej 2 3.5 4.5 zal P1, P2 4.0   4.0     4.0
272349 Najman Marek 2 - - - P1, P2 - - - - - -
200826 Nowak Rafał 2 3 3 zal P1, P2 3   4.5     2/2/3.5
272350 Nowak Weronika 2 5.0 5.0 zal   5.0   5.0     5.0
272355 Pabian Dariusz 2     zal P1, P2     L4/-/3,.0     2/2/
52738 Piktas Grzegorz 2 5.0 5.0 zal   5.0   4.5     5.0
253268 Poradzisz Przemysław 2 4.5 4.0 zal P1, P2 4.25   4.0   T2: 24(ostatnie pytanie) 4.0
272364 Myrta(Rabiej) Patrycja 2 4.5 5- zal   4.75   4.5   T1: błędna topologia warstwy PZ_Nazwiko_Imie, możliwość poprawy 4.5
272376 Stasik Tomasz 2 5.0 5.0 zal   5.0   5.0     5
264077 Stępka Mateusz 2 - - zal P1, P2 - - - - - -
272381 Styrna Karolina 2 5.0 5.0 zal   5.0   4.5     5.0
272385 Szot Aleksandra 2 5.0 4.5 zal   4.75   3.5   T2: 24(ostatnie pytanie) 4.0
Nr albumu Nazwisko Imię Ćw Projekt1 Projekt2 Projekt3 Spóźnienia Projektów Ocena Projekt Data Kolokwium Data Uwagi do tematów  
243741 Duch Marcin 3 spoz4/3,0 spoz3/3,5 zal   3,5   2,0/3,0     3,0
264422 Dyrda Ryszard 3 spoz2/4,0 spoz1/4,5 zal   4,5   2,0/2,0/5,0     3,5
263942 Dziurski Patryk 3 spoz3/3,5 spoz2/4,0 zal   4,0   2,0/2,0/3,0     3,0
263944 Filuś Agnieszka 3 5,0 4,0 zal   4,5   3,0     3,5
272424 Fizia Adrian 3 spoz3/3,5 spoz1/4,0 zal   4,0   5,0     4,5
253187 Fraś Monika 3 5,0 4,5 zal   5,0   -/5,0     5,0
263960 Jagodzińska Jadwiga 3 spoz4/3,0 spoz4/3,0 zal   3,0   -/4.0     3,5
272429 Kaleta Wojciech 3 5,0 spoz1\4,5 zal   5,0   4,5     5,0
264105 Nowicki Mariusz 3 spoz2 spoz1                
272359 Pęczek Mateusz 3 5,0 4,5 zal   5,0   4,5     5,0
264074 Piksa Arkadiusz 3 spoz2 spoz1                
253294 Stankiewicz Paweł 3 spoz2 spoz1                
253296 Stec Joanna 3 spoz2 spoz1                
272386 Szot Anna 3 4,5 4,5 zal   4,5   5,0     5,0
272388 Szumna Patrycja 3 spoz1\4,5 5,0 zal   5,0   4,0     4,5
272389 Szymczuk Agnieszka 3 spoz2 spoz1                
264121 Szymczyk Tomasz 3 4,0 4,0 zal   4,0   2,0/2,0/3,5     3,5
269245 Szymusiak Paweł 3 5,0 4,5 zal   5,0   5,0     5,0
263697 Ścigalska Klaudia 3 spoz2 spoz1                
272384 Szlachetka Bartłomiej 3 5,0 4,5 zal   5,0   3,0     4,0
272391 Torba Patryk 3 5,0 4,5 zal   5,0   3,5     4,0
272397 Wąsik Andrzej 3 spoz1/4,5 spoz1/4,0 zal   4,5   4,0     4,5
253356 Wieczorek Paweł 3 spoz2/4,0 spoz1/4.0 zal   4,0   4,0     4,0
253320 Wójcik Adrian 3 5,0 4,5 zal   5,0   3,5     4,0
233532 Wróbel Józef 3 spoz2 spoz4/3.0 ob.       -/2.0      
272411 Zygo Dominika 3 spoz2 spoz1                
272413 Żywczak Krzysztof 3 spoz1/4,5 4,5 zal   4,5   4,5     4,5
Nr albumu Nazwisko Imię Ćw Projekt1 Projekt2 Projekt3 Spóźnienia Projektów Ocena Projekt Data Kolokwium Data Uwagi do tematów Ocena końcowa
272420 Dąbrowska Daria 4 5,0 5,0 zal   5,0   3,0     4,0
244358 Dobrzańska Renata 4 5.0 zal zal   5,0   3.0     4.0
272280 Drąg Mateusz 4 4.5 zal zal   4,5   5.0     5.0
243662 Marzec Iwona 4 spoz2 spoz1                
264067 Matras Maciej 4 spoz2 spoz1         2,0/-/4,5     2,0
263992 Matusiak Justyna 4 5,0 4,5 zal   5,0   3,5     4,0
272339 Mazur Szymon 4 5,0 spoz1\4,5 zal   5,0   3,5     4,0
272342 Mirocha Paweł 4 5,0 4,5 zal   5,0   5,0     5,0
264041 Niewidok Gabriela 4 spoz4/3.0 spoz1\4,0 zal   3,5   2,0/3,5     3,5
217291 Nikiel Szymon 4 spoz2 spoz1                
264826 Okrzos Justyna 4 spoz3/3.5 spoz1         -/2,0     2,0
272444 Pasek Grzegorz 4 spoz4/3,0 spoz1/4,5 zal   4,0   3,5     4,0
272445 Pawełkiewicz Martyna 4 spoz2 spoz1                
272360 Piętoń Ewelina 4 4,5 5,0 zal   5,0   3,5     4,0
272363 Prochownik Agnieszka 4 4,5 5,0 zal   5,0   3,0     4,0
272449 Rak Krzysztof 4 4,0 spoz1\4,0 zal   4,0   3,0     3,5
253250 Rokiciańska Katarzyna 4 5,0 4,5 zal   5,0   3,5     4,0
272451 Salawa Kinga 4 5,0 4,5 zal   5,0   3,5     4,0
243698 Sieradzka Aleksandra 4 4,5 4,5 zal   4,5   2,0/3,0     3,5
272371 Smorga Agata 4 spoz4/3,0 spoz3/3,5 zal   3,5   2,0/3,0     3,0
272383 Szelachowska Agnieszka 4 5,0 5,0 zal   5,0   3,5     4,0
272402 Wojcieszak Ilona 4 5,0 4,5 zal   4,5   2,0/2,0/3,5     3,5
253321 Wrońska Kinga 4 5,0 4,5 zal   5,0   2,0/3,0     4,0
272406 Wudarska Magdalena 4 5,0 4,5 zal   5,0   4,5     5,0
272407 Zając Malwina 4 5,0 4,5 zal   5,0   4,5     5,0
  Marszałek Michał   4,5 5,0 zal   4,5   2,0/3,0     3,5
272423 Filus Ryszard   spozn4/3,0 spozn4/3,0 zal   3,0   3,5     3,0

rok 2015/2016

GRUPA 1

Nr Gr Nazwisko Imię T1 T2 T3 T4 Spóźnienia tematów Ocena tematy Data Ocena kolokwium Data Ocena końcowa Data Uwagi do tematów
1 1 Biel Wioletta 5.0 5.0 4.5     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
2 1 Długosz Paulina 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
3 1 Gamoń Magdalena 5.0 4.5 5.0     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
4 1 Bilkiewicz Michał 3.5 3.0 3.5 zal T1/T2/T3 3.0 14.01.2015 -/3.0 10.01.2016r. 3.0 10.01.2016r.  
5 1 Adamowicz Joanna 5.0 5.0 4.5     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
6 1 Dwornik Damian 5.0 5.0 4.5     5.0 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
7 1 Dobry Jan 5.0 5.0 4.0 zal T1/T2 4.5 09.12.2015r. 3.5 12.12.2015r. 4.0 12.12.2015r.  
8 1 Binkowski Piotr 3.0 4.5 3.5 zal T2/T3 3.5 10.12.2015r. 3.0 12.12.2015r. 3.0 12.12.2015r.  
9 1 Bukowski Daniel 3.0 3.0 3.5 zal T1/T2 3.0 07.01.2016r. 2.0/3.5 12.12.2015r./10.01.2016r. 3.0 10.01.2016r.  
10 1 Chuchrowski Kamil 5.0 4.5 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
11 1 Bida Adrianna 5.0 5.0 4.5     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
12 1 Dyrcz Izabela 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
13 1 Chrobak Angelika 4.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
14 1 Górowski Michał 4.0 3.0 4.0 zal T1/T2 3.5 17.12.2015r. -/2.0/4.0 10.01.2016r./13.02.2016r. 3.5 13.02.2016r.  
15 1 Duda Klaudia 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 4.0 12.12.2015r. 4.0 12.12.2015r.  
16 1 Bartocha Sebastian 4.5 5.0 5.0     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
17 1 Kapusta Konrad 4.5 5.0 3.0 zal /T3 4.0 09.01.2016r. -/2.0/2.5 10.01.2016r./13.02.2016r. 3.0 13.02.2016r.  
18 1 Górska Bożena 4.0 3.0 3.0 zal T1/T2/T3 3.0 09.01.2016r. -/2.0/3.5 10.01.2016r./13.02.2016r. 3.0 13.02.2016r.  
19 1 Chyłka Emilia 5.0 4.5 5.0     5.0 09.12.2015r. 2.0/5.0 12.12.2015r./10.01.2016r. 5.0 10.01.2016r.  
20 1 Babicz Patrycja 5.0 4.5 4.5     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
21 1 Janiczek Paweł 5.0 5.0 3.5     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
22 1 Hyclak Agnieszka 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
23 1 Hudaszek Mirosław 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. uspr/5.0 10.01.2016r. 5.0 10.01.2016r.  
24 1 Jaskółka Wojciech 4.0 5.0 5.0 zal T1 4.5 09.12.2015r. 3.0 12.12.2015r. 3.5 12.12.2015r.  
25 1 Dec Karolina 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
26 1 Bednarz Damian 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 4.0 12.12.2015r. 4.0 12.12.2015r.  

GRUPA 2

Nr Gr Nazwisko Imię T1 T2 T3 T4 Spóźnienia tematów Ocena tematy Data Ocena kolokwium Data Ocena końcowa Data Uwagi do tematów
1 2 Miziołek Piotr 3.0 3.0 2.5 zal T1/T2/T3 3.0 10.02.2016r. -/-/2.0 13.02.2016r. nzal 10.02.2016r.  
2 2 Minor Dorota 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
3 2 Matuszek Ewelina 4.5 5.0 4.5     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
4 2 Kempa Katarzyna 5.0 5.0 3.5     4.5 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
5 2 Kasina Joanna 5.0 5.0 4.5     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
6 2 Kulawik Łukasz 4.0 4.5 4.5 zal T3 4.5 11.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
7 2 Kątniak Igor 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
8 2 Kucharski Filip 5.0 4.0 5.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
9 2 Kołodziej Emil 3.0 5.0 4.0     4.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
10 2 Krzemień Grzegorz 3.0 3.0 4.0 zal T1/T2/T3 3.5 10.01.2016r. -/3.0 10.01.2016r. 3.0 10.01.2016r.  
11 2 Kowalczyk Marcin 5.0 5.0 5.0     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
12 2 Niedzielska Natalia 5.0 5.0 3.5     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
13 2 Ogorzałek Kamil 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
14 2 Maciejasz Kamil 3.5 3.0 3.0 zal /T3 3.0 30.12.2015r. -/3.0 10.01.2016r. 3.0 04.01.2015r.  
15 2 Kuc Dariusz 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
16 2 Kułach Artur 5.0 4.0 3.5 zal T1/T2/T3 4.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
17 2 Michalska Ewelina 4.0 5.0 5.0 zal T1 4.5 09.12.2015r. 3.0 12.12.2015r. 3.5 12.12.2015r.  
18 2 Pajerska Elżbieta 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
19 2 Marzec Iwona         T1/T2/T3              
20 2 Maternia Jakub         T1/T2/T3              
21 2 Osuch Damian 3.5 4.0 3.0 zal T1/T2/T3 3.5 09.12.2015r. 3.0 12.12.2015r. 3.0 12.12.2015r.  
22 2 Kozik Patryk 3.5 5.0 4.5 zal T1 4.0 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
23 2 Zduleczna (Michno) Karolina 4.5 5.0 3.5     4.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
24 2 Klimek Marcelina 4.0 5.0 3.5     4.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
25 2 Musiał Piotr 5.0 5.0 5.0     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  

GRUPA 3

Nr Gr Nazwisko Imię T1 T2 T3 T4 Spóźnienia tematów Ocena tematy Data Ocena kolokwium Data Ocena końcowa Data Uwagi do tematów
1 3 Stec Joanna 3.0 3.0 3.0 zal T2/T3 3.0 10.02.2016r. -/-/4.0 13.02.2016r. 3.5 13.02.2016r.  
2 3 Wieczorek Barbara 2.5 2.5 2.5 zal T1/T2/T3 2.5 13.02.2016r. -/-/5.0 13.02.2016r. 3.5 13.02.2016r.  
3 3 Socha Olga 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 2.0/4.5 12.12.2015r./10.01.2016r. 4.5 10.01.2016r.  
4 3 Palkij Natalia 5.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 3.0 12.12.2015r. 3.5 12.12.2015r.  
5 3 Paluch Katarzyna 5.0 5.0 3.5     4.5 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
6 3 Urban Monika 4.5 3.0 3.0 zal T1/T2/T3 3.5 09.01.2016r. -/3.0 10.01.2016r. 3.0 10.01.2016r.  
7 3 Trybus Aneta 5.0 5.0 4.5     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
8 3 Pietrzak Jakub 5.0 5.0 3.5   T3 4.5 09.12.2015r. 4.0 12.12.2015r. 4.0 12.12.2015r.  
9 3 Studziński Paweł 5.0 5.0 3.5     4.5 09.12.2015r. 3.5 12.12.2015r. 4.0 12.12.2015r.  
10 3 Szepielak Paweł 4.0 3.0 3.0 zal T1/T2/T3 3.5 09.01.2016r. -/5.0 10.01.2016r. 4.0 10.01.2016r.  
11 3 Wiktor Ewelina 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
12 3 Schneider Joanna 5.0 5.0 4.5     5.0 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
13 3 Wierzbicka Iwona 4.5 5.0 5.0     5.0 09.12.2015r. 4.0 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
14 3 Żaczek Karol 5.0 5.0 5.0     5.0 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
15 3 Śliwa Kamil 4.0 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 4.5 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
16 3 Tomala Gabriela 4.0 5.0 4.5     4.5 09.12.2015r. 4.0 12.12.2015r. 4.0 12.12.2015r.  
17 3 Podlasiński Paweł 3.0 3.0 3.0 zal T1/T2/T3 3.0 12.12.2015r. -/3.0 10.01.2016r. 3.0 10.01.2016r.  
18 3 Wojciech Sztogryn 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
19 3 Wróbel Józef         T1/T2/T3              
20 3 Urban Paweł 5.0 5.0 4.5     5.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
21 3 Stańczyk Monika 4.5 5.0 3.5     4.0 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 4.5 12.12.2015r.  
22 3 Walosik Ewelina 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
23 3 Witek Szymon 5.0 5.0 3.5     4.5 09.12.2015r. 5.0 12.12.2015r. 5.0 12.12.2015r.  
24 3 Wilk Dominika 4.5 5.0 4.0     4.5 09.12.2015r. 2.0/3.5 12.12.2015r./10.01.2016r. 4.0 10.01.2016r.  

Edit | Attach | Watch | Print version | History: r324 < r323 < r322 < r321 < r320 | Backlinks | Raw View | Raw edit | More topic actions
Topic revision: r324 - 2017-02-23 - UrszulaMarmol
 
This site is powered by the TWiki collaboration platform Powered by PerlCopyright © 2008-2019 by the contributing authors. All material on this collaboration platform is the property of the contributing authors.
Ideas, requests, problems regarding TWiki? Send feedback